На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. №710 «Про ефективне використання коштів»

Дата: 26.10.2023 10:22
Кількість переглядів: 177

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. №710 «Про ефективне використання коштів», із врахуванням постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178, надається  обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

 

Предмет закупівлі -  Швидкоспоруджувана захисна споруда цивільного захисту модульного типу із захисними властивостями протирадіаційного укриття для ЗДО смт Голоби «Дивосвіт» по вул..Романа Антонюка, 26 в смт Голоби Ковельського району Волинської області, код за ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини.

 

Номер закупівлі:  UA-2023-10-19-014699-a

 

Обґрунтування доцільності закупівлі. Закупівля проводиться для забезпечення безпечних умов для учасників освітнього процесу ЗДО смт Голоби «Дивосвіт».

 

Обґрунтування обсягів закупівлі. Загальний обсяг закупівлі сформований відповідно до фактичної потреби у придбанні швидкоспоруджуваної захисної споруди цивільного захисту модульного типу із захисними властивостями протирадіаційного укриття для ЗДО смт Голоби «Дивосвіт» по вул..Романа Антонюка, 26 в смт Голоби Ковельського району Волинської області.

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі.

Т Е Х Н І Ч Н І   В И М О Г И

 

Відповідають технічним умовам та стандартам, передбаченим законодавством України, діючим на період планування закупівлі.
 

 

Обґрунтування  очікуваної вартості предмета закупівлі. Очікувана вартість предмета закупівлі сформована на підставі інформації про ціни на відповідні товари, розміщеної у вільному доступі в електронній системі закупівель Prozorro і включає: податки і збори, необхідні платежі, що сплачуються або мають бути сплачені згідно із законодавством України, у тому числі які доручатимуться для виконання третім особам, витрати на доставку товару; навантаження; розвантаження; інші витрати, передбачені для товару даного та для виконання договору про закупівлю.

 

Обґрунтування  розміру бюджетного призначення.  Розмір бюджетного призначення сформований з урахуванням обсягів наявної потреби і становить 1500000,00 грн.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь