Дата: 16.10.2023 15:50

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. №710 «Про ефективне використання коштів», із врахуванням постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178, надається  обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Предмет закупівлі -  код ДК 021:2015: 03410000-7  Деревина (Дрова паливні)

Номер закупівлі:  UA-2023-10-16-004246-a

Обґрунтування доцільності закупівлі. Закупівля проводиться для забезпечення закладів освіти, підпорядкованих гуманітарному відділу виконавчого комітету Голобської селищної ради, дровами паливними.

Обґрунтування обсягів закупівлі. Загальний обсяг закупівлі сформований відповідно до потреби, наданої керівниками закладів дошкільної та загальної середньої освіти Голобської селищної територіальної громади.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі.

Т Е Х Н І Ч Н І   В И М О Г И

Кількість, м³

Товщина, м

від 0,1 до 0,40

Вимоги до групи порід

Береза, ясен, граб, клен, дуб, вільха, ялина, осика, липа, тополя, верба, сосна – не більше 20% від загальної кількості

Додаткові вимоги до товщини

Допустимість наявності гнилі

Не більше 5% в партії

Допустимість наявності кори

Допускається наявність кори

Вимоги до транспортування (доставки)

Автотранспортом Постачальника (Учасника)

Вимоги до вологості

Природньої вологості

Вимоги до однорідності

Однорідні змішані відповідної групи порід

Вимоги до приймання партії

Перерахунку на щільні метри кубічні

Визначення об'ємів поставки в перерахунку на щільні метри кубічні

За коефіцієнтами зі складометрів в щільні метри кубічні

Вимоги до пакетування

Без пакетування

Обґрунтування  очікуваної вартості предмета закупівлі. Очікувана вартість предмета закупівлі сформована на підставі інформації про ціни на відповідні товари, розміщеної у вільному доступі в мережі Інтернет (сайт Мінфіну), в електронній системі закупівель Prozorro і включає: податки і збори, необхідні платежі, що сплачуються або мають бути сплачені згідно із законодавством України, у тому числі які доручатимуться для виконання третім особам, витрати на доставку дров паливних до закладів освіти; складування; зберігання; навантаження; розвантаження; інші витрати, передбачені для товару даного виду та для виконання договору про закупівлю.

Обґрунтування  розміру бюджетного призначення.  Розмір бюджетного призначення сформований з урахуванням обсягів наявної потреби і становить 576 326,00 грн.