СЕМІНАР

Ірина Гайдучик

press.in.pravo.lutsk@gmail.com

13 жовтня 2017 року у Голобській громаді відбуватимуться навчання для мешканців

В Голобській селищній раді з початком об 11 годині, говоритимемо про «Технології вирощування та умови успішності полуничних та малинових кооперативів», а саме про технології, умови та секрети вирощування якісних сортів полуниці та малини. Впродовж зустрічі на практичних прикладах експерти розкажуть про можливі ринки збуту та умови зростання кількості та якості продукції. До навчання також запрошено підприємця, який займається збором ягід від населення.

Ще одна зустріч відбудеться у с. Поповичі, Голобської ОТГ. Тема навчання: «Нові виклики та можливості для дрібних виробників молока». Початок о 14:30.

В ході зустрічі говоритимемо про те, від чого залежить ціна на сире молоко та як домогтись її підвищення? Які нові законодавчі виклики та можливості для дрібних виробників молока, а також висвітлимо хороші практики діяльності молочних кооперативів.

Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до обговорень!

За детальною інформацією звертайтесь до Ірини Гайдучик, 095-64-54-655, iryna.haiduchyk@gmail.com.

---

Заходи відбуватимуться в межах реалізації проекту «Сприяння реалізації Стратегії розвитку Голобської громади із використанням інструментів громадської участі», що реалізується Волинським Інститутом Права за підтримки програмної ініціативи «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».