ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Дата: 24.08.2017 17:32

23 серпня у селищі Голоби відбулися районні заходи з нагоди святкування Дня Незалежності України.

Голобська територіальна громада, на чолі з її керівником Сергієм Гарбаруком, привітно зустріла гостей з усього Ковельського району та з республік Білорусь і Польща. Офіційна частина свята розпочалась з церемонії підняття Державного Прапора України на стадіоні "Дружба". Після цього на спортивній арені розпочалися  змагання "Козацькі розваги". На стадіоні вишикувались команди – учасниці з усіх громад району і кожна впевнена у своїй перемозі.
    Далі на гостей чекав "Гостинний двір в Голобах". Під час "Гостинного двору" , ніби на один день усі громади району змінили свою адресу. «Що відбувається, і хто таке придумав? Як цікаво, як весело! Такої гостини в Голобах ще не було!», – тихенько шепочуться голобчани, що завітали на справжнє колоритне дійство. Невимовне здивування від побаченого на обличчях гостей із республіки Білорусь та Польща. У самісінькому центрі селища розташувались ошатні оселі, святково прибрані вишитими рушниками та картинами, тканими килимками, тут як у казці одночасно можна побували в Любитові і в Поворську, у Дубовій і у Велицьку, у Колодяжному та у Дрозднях, а біля кожної хатини гостей зустрічає пан – сільський голова. Атмосфера напрочуд гостинна, грають музики, лунають українські пісні, людей запрошують відвідати імпровізовану оселю громади, побачити та почути чим славляться селища та села Ковельщини. Усіх гостей частували стравами української кухні. Господині з різних громад готували домашні смаколики за власними рецептами. Місцеві жителі запевняють, що своєрідне свято доброзичливості та єдності нікого не залишило байдужим. «Гостинний двір в Голобах» - це справжня феєрія українського колориту і саме тут по - справжньому розумієш, на скільки багата наша рідна ковельська земля традиціями та звичаями, добрими і щирими людьми, сонячними посмішками її жителів. (За матеріалами сайту Ковельської РДА)