На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. №710 «Про ефективне використання коштів»

Дата: 02.02.2024 11:50
Кількість переглядів: 156

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. №710 «Про ефективне використання коштів», із врахуванням постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178, надається  обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

 

Предмет закупівлі -  код ДК 021:2015: 09310000-5: Електрична енергія

 

Номер закупівлі:  UA-2024-01-30-015310-a

 

Обґрунтування доцільності закупівлі. Закупівля проводиться з метою забезпечення закладів освіти, підпорядкованих гуманітарному відділу виконавчого комітету Голобської селищної ради, електричною енергією.

 

Обґрунтування обсягів закупівлі. Загальний обсяг закупівлі сформований відповідно до обсягів електричної енергії, спожитих закладами освіти Голобської територіальної громади та визначений на основі наявної потреби у придбанні електричної енергії для їх забезпечення життєдіяльності.

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі.

Т Е Х Н І Ч Н І   В И М О Г И
 

1. Обсяг постачання електричної енергії – 182110 кВт*год.

2. Термін постачання: з 01 березня 2024 року по 31 грудня 2024 року.

3. Місце постачання: заклади освіти, підпорядковані гуманітарному відділу виконавчого комітету Голобської селищної ради

4. Режим роботи: цілодобово.

Обґрунтування  очікуваної вартості предмета закупівлі. Очікувана вартість предмета закупівлі визначена на основі наявної потреби (виходячи із планових вартісних показників) та сформована на підставі інформації про ціни на відповідні товари, розміщеної у вільному доступі в мережі Інтернет, в електронній системі закупівель Prozorro, постанов НКРЕКП і включає: податки і збори (обов’язкові платежі), що сплачуються або мають бути сплачені; витрати на послуги з передачі та послуги з розподілу електричної енергії за регульованим тарифом.

 

До розрахунку ціни пропозиції не включаються будь-які витрати, понесені учасником у процесі здійснення процедури закупівлі та витрати, пов’язані з укладанням договору про закупівлю. Всі витрати сплачуються учасником за рахунок його власного прибутку.

Обґрунтування  розміру бюджетного призначення.  Розмір бюджетного призначення сформований з урахуванням обсягів наявної потреби і становить 1 620 779,00 грн.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь