На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. №710 «Про ефективне використання коштів»

Дата: 16.02.2024 12:51
Кількість переглядів: 82

 

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. №710 «Про ефективне використання коштів», із врахуванням постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178, надається  обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

 

Предмет закупівлі -  код ДК 021-2015 – 09130000-9 - Нафта і дистиляти (бензин та дизельне паливо)

 

Номер закупівлі:  UA-2024-02-13-014228-a

 

Обґрунтування доцільності закупівлі. Закупівля проводиться для забезпечення організованого і безперебійного підвезення учасників освітнього процесу до закладів освіти Голобської селищної ради і у зворотньому напрямку, а також для господарської діяльності закладів освіти.

 

Обґрунтування обсягів закупівлі. Загальний обсяг закупівлі сформований відповідно до потреби, наданої керівниками закладів освіти Голобської селищної ради, а також визначений на основі наявної потреби у придбанні дизельного палива для роботи шкільних автобусів.

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі.

Т Е Х Н І Ч Н І   В И М О Г И
 

п/п

Найменування предмету закупівлі

Вимоги щодо якості товару

Одиниця виміру

Кількість

1.

Бензин А-92 (у талонах номіналом по 5л, 10 л, 20 л)

Діючі стандарти та технічні вимоги для даного виду товару, ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні Євро. Технічні умови»

літр

500

2.

Дизельне паливо (у талонах номіналом по 10 л, 20 л, 50 л)

Діючі стандарти та технічні вимоги для даного виду товару, ДСТУ 7688:2015 «Паливо дизельне Євро. Технічні умови»

літр

25020

 

 

Обґрунтування  очікуваної вартості предмета закупівлі. Очікувана вартість предмета закупівлі визначена на основі наявної потреби (виходячи із планових вартісних показників) та сформована на підставі інформації про ціни на відповідні товари, розміщеної у вільному доступі в мережі Інтернет (сайт Мінфіну), в електронній системі закупівель Prozorro і включає: податки і збори, необхідні платежі, що сплачуються або мають бути сплачені згідно із законодавством України, у тому числі які доручатимуться для виконання третім особам, витрати на доставку товару; інші витрати, передбачені для товару даного та для виконання договору про закупівлю.

 

Обґрунтування  розміру бюджетного призначення.  Розмір бюджетного призначення сформований з урахуванням обсягів наявної потреби і становить 1 425 000,00 грн.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь