Почесне звання

Дата: 20.06.2024 10:16

Фото без опису

У 2004 році з метою піднесення престижу материнства Законом України "Про державні нагороди України" було засновано почесне звання України "Мати-героїня". Це звання присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законом порядку, та які зробили значний особистий внесок у виховання дітей, створення сприятливих умов для здобуття ними освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

Це чудовий спосіб визнати та відзначити важливу роль, яку матері відіграють у нашому суспільстві. Тому 19 червня на черговому засіданні виконавчого комітету Голобської селищної ради трьом жителькам громади було вручено ці високі державні відзнаки.

Звання «Матір-героїня» отримали Людмила Жук із Попович, Любов Тетерук із Байківець та мешканка с. Бруховичі Тетяна Киричок. Голобський селищний голова щиро привітав краянок і висловив зичення, щоб діти сторицею віддали їм вкладені материнські любов і турботу. Нагородженим і всім присутнім Сергій Гарбарук побажав найшвидшої перемоги України в боротьбі з рашистським окупантом.