Кость Микола Сергійович

Дата: 22.03.2025 15:57
Кількість переглядів: 44

Фото без опису

Микола Кость народився 17 грудня 1979 року в селищі Голоби Ковельського району Волинської  області. До школи пішов у 1986 році. Добре вчився, ходив на гурток туризму та на футбол. Грав за Голобську шкільну команду і був дуже активним юнаком.

Закінчивши у 1996 році середню школу, пішов навчатися на зварювальника в Луцьке професійно-технічне училище.

Після закінчення училища був призваний до лав Збройних сил України. Служив у Полтавській області, у внутрішніх військах. У 22 роки закінчив службу в армії. Із 2007 проживав разом з дружиною Тетяною Олександрівною  та дочкою Марією в м. Гостомель Бучанського району Київської області, працював будівельником.  Люблячий син, чоловік, батько, надійний друг та побратим.

Після повномасштабного вторгнення  російської федерації в Україну добровольцем пішов захищати рідну державу.

Сильний, відважний та мужній боєць до останнього свого подиху боровся за свободу, за мир, за вільну Україну. Був поранений у ході звільнення Херсона. Микола був водієм 1-го механізованого взводу механізованої роти, військової частини А0414, штурмової бригади. Героїчно загинув під час  артилерійського обстрілу 14 квітня 2023 року, виконуючи  бойове  завдання  під Бахмутом Донецької області.

Похований на Київщині, у м. Буча. Усі, хто знав і пам’ятає Миколу, згадують його добрим словом і тихою молитвою. Герою навіки 43... Дружина Тетяна та дочка Марія залишились без рідної людини. Вічна пам’ять і шана Герою-захиснику України!

 



« повернутися до розділу «Земляки, які загинули за Україну»

Код для вставки на сайт

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь