День пам'яті

Дата: 15.02.2017 18:39

Фото без опису15 лютого відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав – День пам'яті.

Саме в цей день були виведені війська нашої країни з Афганістану. Через пекло війни пройшло 2300 волинян, 70 з них загинули, троє - зникли безвісти, ще 110 повернулися додому інвалідами. Ця війна зламала життя багатьом молодим хлопцям. Незважаючи ні на що, вони чесно виконували свій громадянський обов’язок, залишалися вірними присязі до кінця. Багато з них зараз  захищають свою країну в новій кровопролитній війні. Ковельщина теж сплатила свою "данину" тій війні. 360 наших земляків брали участь у бойових діях на території Афганістану, 15 наших жителів району заплатили за це своїм життям, двоє з них - Микола Банджа (смт Голоби) та Віктор Потапчук  (с. Бруховичі) - із нашої селищної ради.

З кожним роком ветеранів тієї далекої війни стає все менше. У селищі Голоби, селах Бруховичі та Майдан до могил воїнів, які відійшли у вічність, сьогодні були покладені квіти. Голова громади Сергій Гарбарук, працівники селищної ради відвідали сім’ї загиблих cолдатів. У навчальних закладах громади пройшли тематичні заходи.

Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих, вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах.