ГРОМАДА НА ВОЛИНСЬКИХ ОБЖИНКАХ 2017

Дата: 09.09.2017 15:09

Фото без опису    8 вересня в м. Луцькна стадіоні у центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки відбулося свято урожаю «Обжинки 2017».

Декілька сотень волинян з’їхались до Луцька, аби взяти участь у заході. Кожен район області мав свій намет, де презентував осінні врожаї. Окрім продукції, люди демонстрували вироби із лози, соломи, сіна та інших матеріалів. На святі учасниками також були представники Голобської ОТГ на чолі з її очільником Сергієм Гарбаруком. Жителі громади гідно представили голобський край. На гостей чекала насичена програма, що включала в себе презентації аграрного потенціалу краю та кращих господарів, виставку короваїв урожаю 2017 року, розважальну програму, виступи артистів, національні ігри, змагання, лотереї, майстер-класи народних промислів, частування, фото на згадку та ще багато цікавого. Організаторами дійства виступили Волинська обласна державна адміністрація, департамент агропромислового розвитку, Волинська торгово-промислова палата та  Луцька міська рада. Свято врожаю залишило по собі лише позитивні відгуки та незабутні емоції.