До уваги жителів громади!

3 травня 2019 року о 10,00 годині в приміщені сесійної зали Голобської селищної ради ( Ковельська, 1) відбудуться громадські слухання на тему "Детальний план території: нове будівництво об'єктів енергетичної інфраструктури по вул.Ткача в межах смт Голоби Ковельського району Волинської області на земельній ділянці площею 2,0 га".

16:23 22.04.2019

Новий вид соціальної допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних родинах

З метою покращення матеріального стану багатодітних сімей та створення належних умов для виховання дітей у багатодітних сім’ях Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям” від 13.03.2019 № 250.

09:38 01.04.2019

ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ З 1 БЕРЕЗНЯ

Важливим етапом пенсійної реформи, яку започатковано у жовтні 2017 року, є закріплене в Законі України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» осучаснення пенсій, тобто їх обов’язковий автоматичний перерахунок відповідно до показників інфляції і зростання заробітної плати в країні.

10:37 04.03.2019

ПРО РУХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

Департамент агропромислового розвитку обласної державної адміністрації звертає увагу, що відповідно з Постановою Кабінету Міністрів від 10 жовтня 2001 року № 1306 «Про правила дорожнього руху» (зі змінами), Наказом Міністерства внутрішніх справ України від 26.07.2004 № 822 «Про затвердження Правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 серпня 2004 р. за № 1040/9639 (зі змінами) дорожнє перевезення амонійної селітри (від 1 тонни) автомобільним транспортом здійснюється за спеціальними правилами.

10:34 04.03.2019