Затверджено статути шкіл громади

Дата: 08.08.2016 09:04

Депутати селищної ради затвердили статути загальноосвітніх навчальних закладів, розташованих на території об’єднаної громади. Потреба внесення змін до установчих документів школи І-ІІІ ступенів села Поповичі, школи І-ІІ ступенів села Великий Порськ, шкіл І ступеня сіл Малий Порськ та Свидники виникла у зв’язку зі зміною засновника  (Голобська селищна рада є правонаступником Ковельської районної ради).

Інші навчальні заклади громади продовжать своє функціонування в новому статусі. НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» ім. С.Є. Ткача смт Голоби стала одним із чотирьох у Волинській області освітнім опорним закладом «Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія" смт Голоби» з філіями: ЗОШ І-ІІ ступенів сіл Бруховичі та Новий Мосир і ЗОШ І ступеня сіл Жмудче та Майдан.