Звіт в.о. старости Ковгана Д.Д. за 2019 рік

Дата: 08.04.2020 08:06

Шановні громадяни, відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" я як виконуючий обов'язки старости Радошинського старостинського округу не менше ніж раз в рік повинен звітувати перед своєю громадою.

Я прозвітую, що зроблено по-нашому старостинському округу.

До мене, як і раніше, звертаються мешканці сіл з різних питань. Протягом минулого року до мене надійшло 52 звернення.

Найбільше хвилюють громадян питання роботи ФАПів, ремонту доріг, благоустрою населених пунктів, вуличного освітлення, багато земельних питань та інші.

Демографічна ситуація: станом на 01.01.2020 у Радошинському старостинському окрузі проживають 1022 мешканці. За 2019 рік народилося шестеро діток, померло 12 чоловік.

По нашому округу у Ковельському міськрайонному центрі зайнятості налічувалося в різні періоди від 9-12 осіб безробітних. Майже щомісяця по одній-дві особи працювали на громадських роботах - в основному, з благоустрою населених пунктів, опалення та прибирання ФАПу в селі Байківці.

Одним соціальним робітником Центру  надання соціальних послуг Голобської селищної ради надаються послуги з обслуговування 10 чоловік. Скарг від людей похилого віку не надходило.

На території старостинського округу функціонує 4 ФАПи та 2 клуби, працює місцева пожежна охорона. За минулий рік був 31 виїзд на пожежі.

На нашій території працює два заклади освіти: ЗОШ I-III ступенів та дитячий навчальний заклад в селі Радошин. У школі навчаються 109 учнів, а в садочку виховуються 27 діток. Діти та батьки дуже задоволені роботою закладу.

У 2019 році на території старостинського округу були проведені такі роботи з благоустрою:

- за колективним зверненням громадян були видалені дерева за 12-тиквартирним будинком в селі Радошин;

-  видалені дерева на кладовищі в селі Мар'янівка (вартість робіт - 7000 грн);

-  підгортання сміттєзвалищ в селі Радошин, Байківці та Битень (вартість робіт - 16800 грн);

- постійно проводиться поточний ремонт вуличного освітлення.

Покращення стану дорожньої інфраструктури:

- капітальний ремонт дороги по вулиці Возз'єднання в селі Байківці - асфальтове покриття - 235 м (618000 грн);

- асфальтування дороги від М-19 до села Битень - 270 м (400000 грн - кошти з обласного бюджету);

- тричі грейдерувалися дороги між населеними пунктами,  один раз - комунальні дороги.

Покращення матеріальної бази закладів освіти:

- власними силами працівників школи села Радошин зроблено ремонт у спортивному залі закладу;

- удосконалено систему опалення дитячого садочка додатковими насосами,  закуплено порохотяг.

Покращення матеріальної бази закладів культури:

- виконано поточний ремонт підлоги в клубі села Байківці;

- встановлено нові двері на запасний вихід в клубі села Байківці;

- поточний ремонт покрівлі клубу в селі Радошин ( 1500 грн).

Громада бере активну участь у всіх культурних та спортивних заходах, які проходять на її території, на теренах об'єднаної громади та в районі. Зокрема, в минулому році проходив фестиваль колядок в селі Радошин і наша футбольна команда завоювала перше місце у розіграші кубку Ковельського району з футболу.

Хочу виразити щиру подяку нашим завклубам та депутату селищної ради Кондратюку В.М. за організаторські здібності у проведенні як культурних, так і спортивних заходів.

Ваш коментар може бути першим :)