«Open Fun Football Schools» у Голобах

Дата: 28.05.2021 19:56

Свято спорту, радості та здоров’я відбулося 27 травня в Голобах – у межах великого всеукраїнського соціального проєкту «Open Fun Football Schools» було організовано футбольний фестиваль.

У заході взяли участь учні з Брухович, Великого Порська,  Попович, Радошина та, звичайно, Голоб. Також прибули команди школярів із сіл Білашів,  Волошки, Дроздні Колодяжненської та села Підріжжя – Велицької громади.

Юних спортсменів вітали Голобський селищний голова Сергій Гарбарук, перший заступник голови Ковельської РДА Роман Кульцман, заступник голови Асоціації футболу Волині Василь Кохановський, голова комітету арбітрів Асоціації футболу Волині Ігор Школьний, голова Федерації футболу Ковельського району Віктор Хомич, Колодяжненський сільський голова Віталій Кашик.

Поле стадіону «Дружба» було поділене на 12 майданчиків, на яких діти займалися 12 хвилин. Після завершення відведеного часу команди змінювали одна одну. Як і годиться, заняття розпочалися з руханки.  Із юними чемпіонами займалися інструктори-волонтери: педагоги Віта Москалюк, Олександр Чубара, Сергій Грищук, Ірина Камінська, Тетяна Матвійчук,  Ліна Ботова, Юрій Зиц, Василь Кондратюк, психологиня Катерина Семенюк, працівниця Ковельського районного управління поліції ГУНП у Волинській області Олена Турчин, спортсмени Вадим Зиц, Руслан Матердей.

Настрою гравцям додало музичне вітання від Надійки Сус. Приємним сюрпризом став показовий виступ вихованців тренера таеквондо Володимира Іщука: призерів України та Європи Вадима Іщука, Антона Мезенцева, призерки обласного чемпіонату Емми Козуб, призера чемпіонату України Сергія Линди. Це була чудова можливість знайти нових друзів та обрати здоровий спосіб життя, гарна нагода долучитися до занять спортом.

Кожен учасник футбольного фестивалю отримав відзнаку та подарунок. Сподіваємося, що завдяки цікавим майстер-класам малеча захопиться спортом та здобуде перші у своєму житті маленькі перемоги.

Ваш коментар може бути першим :)