У гостях

Дата: 02.08.2021 15:19

Представники Голобської громади побували на ІІІ етнофестивалі «На гостини до Лесі», який пройшов на території Колодяжненської ТГ.

Мисткиня з Голоб Тетяна Воробей презентувала власні сувенірні вироби та продукти бджільництва, а фольклорний колектив «Оберіг» із Попович та учасники театральної студії «Буття» Артем Наумчик і Настя Городенко  взяли участь у концерті.

Щиро радіємо за проведений на високому рівні захід, адже недарма кажуть, що добрі сусіди ближчі, ніж далекі родичі.

Поровай Григорій Вікторович
2021-08-05 16:27:11

Доброго дня. Приємно бачити виступ творчих колективів і окремих людей на III Етнофестивалі у Нечимному. Був там зі стендом Еко-Лісової пісні" з презентацією цього різновекторного напрямку. Чи можливо розмістити фото цієї презентації?