Підтримали прохання Президента України: NATO, close the sky over Ukraine!

Дата: 05.03.2022 23:02

Сьогодні, 5 березня, депутати селищної ради восьмого скликання терміново зібралися на позачергову сесію, на якій одноголосно прийняли рішення про звернення до Президента США, Президента Франції, Канцлера Німеччини, Прем’єр-міністра Великобританії, Генерального Секретаря НАТО, урядів та парламентів країн-членів НАТО, послів та дипломатичного корпусу усіх держав НАТО:

Ми, депутати Голобської селищної ради Ковельського району Волинської області, звертаємось до Вас на підтримку прохання Президента України Володимира Зеленського про закриття неба над Україною.

Тисячі загиблих та ранених дітей, жінок,  літніх людей, зруйновані лікарні, школи, дитячі садки – така ціна зволікання з закриттям неба.

Підтримайте звернення України до НАТО  про закриття неба!

Діяти потрібно негайно!

Сподіваємось, країни-члени НАТО почують голос українського народу, і наше небо буде мирним.

Ваш коментар може бути першим :)