Психологи та педагоги волинських громад покращили свої навики роботи в умовах війни

Дата: 30.12.2022 10:05
Кількість переглядів: 338

Фото без опису

Потреба вдосконалення своїх знань зібрала на одному майданчику практичних психологів і соціальних педагогів  Голобської та Люблинецької громад. Це стало можливим завдяки тренінгу від Волинського Інституту Права. Захід відбувся 21 грудня в Колодяжному.

Основну увагу тренерка навчання Світлана Сасюк приділила роботі з дітьми в умовах війни, наданню першої психологічної допомоги та формуванню особистої психологічної “тривожної” валізки.

«6П – підійди, підтримай, памятай про реальність, підбадьорюй, подбай, перенаправляй. Все це – важливі кроки, які потрібно зробити при наданні першої психологічної допомоги. Чим більше ви знатимете про їх особливості, тим фаховішу поміч зможете надати», – зазначила Світлана Сасюк.

Важливо, що тренінг не був у форматі лекції. Для більшої ефективності, навчання передбачало багато інтерактивну та вправ. Як зазначають самі учасники, такий підхід дозволив краще зрозуміти почуту інформацію та оволодіти методиками та інструментами, які будуть корисними в їх роботі з дітьми.

 «Все, що розповідала тренерка, корисно знати. Особливо цінними для мене були вправи. Важливо, що ми не просто слухали чи спостерігали, а переживали на своєму досвіді. Тепер я краще розумію їх дію і те, як правильно їх застосовувати», ділиться враженнями соціальний педагог Люблинецького ліцею Волинської обласної ради Людмила Куденчук.

«Цей захід дуже потрібний. В такий спосіб ми можемо покращити свої знання, поділитися одне з одним досвідом, задати питання та отримати відповіді, щоб ефективно долати виклики, зумовлені війною», вважає практичний психолог Голобської громади Віта Дешко.

Зауважимо, що тренінг став черговим заходом Волинського Інституту Права в межах проєкту «Супровід розвитку територіальних громад в умовах викликів спричинених війною». Ініціатива реалізовується в Люблинецькій та Голобській ТГ за підтримки програми «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».

Так, осінню цього року було організовано фокус-групові дослідження думки місцевих жителів та ВПО, публічні обговорення, тренінг з відкриття власної справи у Голобській громаді. Проєкт буде реалізовуватися і в 2021-му році. Стежити за анонсами заходів можна на сайті Волинського Інституту Права (https://vip-volyn.org.ua/)



Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися до розділу «Новини»

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь