СТЕЖКАМИ МИНУЛОГО І СЬОГОДЕННЯ

Дата: 29.06.2023 19:20

У День Конституції України відбувся благодійний велопробіг за маршрутом Голоби – Жмудче – Великий Порськ – Малий Порськ – Поповичі – Старий Мосир – Новий Мосир – Дарівка – Голоби.

У заході було зареєстровано 62 учасники, які мали змогу доєднатися до колони на будь-якому відтинку шляху. Велосипедисти оглянули розташовані на маршруті фортифікаційні споруди часів І Світової війни, відкрили для себе маловідомі факти з історії нашого краю. У селах Великий Порськ, Поповичі, Старий Мосир учасники заходу віддали шану загиблим у війні з рашистами захисникам України.

Велосипедисти зробили внесок у нашу перемогу, зібравши 9 тисяч гривень на автомобіль для військових. Кошти передали Владиславі Кравчук, тато якої служить у Збройних Силах України.