Дата: 09.07.2024 12:14

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. №710 «Про ефективне використання коштів», із врахуванням постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178, надається  обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Предмет закупівлі -  Послуги з медичного огляду працівників закладів освіти за кодом ДК 021:2015: 85110000-3  Послуги лікувальних закладів та супутні послуги.

Номер закупівлі:  UA-2024-07-03-005784-a

Обґрунтування доцільності закупівлі. Закупівля проводиться для забезпечення належної організації освітнього процесу 2024/2025 навчального року.

Обґрунтування обсягів закупівлі. Комплекс заходів з проведення періодичного обов’язкового медичного огляду працівників закладів освіти Голобської селищної територіальної громади здійснюється відповідно до наказу МОЗ України № 280 від 23.07.2002 «Щодо організації проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням  населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 8 серпня 2002р за № 639/6927, наказу МОЗ України від 21 лютого 2013 року № 150 «Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 23 липня 2002 року № 280», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23 квітня 2013 року за № 662/23194, Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій, затвердженого наказом МОЗ України від 21.05.2007 №246.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі.

Т Е Х Н І Ч Н І   В И М О Г И

відповідають технічним умовам та стандартам, передбаченим законодавством України, що діє на період планування закупівлі. Виконавець надає послуги з проведення періодичних обов’язкових медичних оглядів працівників закладів освіти Голобської селищної територіальної громади належної якості з дотриманням норм законодавства, які регламентують діяльність в даній сфері.

Обґрунтування  очікуваної вартості предмета закупівлі. Очікувана вартість предмета закупівлі визначена на основі наявної потреби (виходячи із планових вартісних показників) та сформована на підставі інформації про ціни на послуги, яка міститься у відкритих джерелах, розміщеної у вільному доступі в електронній системі закупівель Prozorro, і включає: податки і збори, необхідні платежі, що сплачуються або мають бути сплачені згідно із законодавством України, у тому числі які доручатимуться для виконання третім особам.

Обґрунтування  розміру бюджетного призначення.  Розмір бюджетного призначення сформований з урахуванням обсягів наявної потреби і становить 132080,00 грн.