Захід-реквієм

Дата: 29.08.2024 21:02

29 серпня, у День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, в адміністративному центрі Голобської громади відбувся захід-реквієм, учасники якого доєдналися до загальнонаціональної хвилини мовчання.

Присутні вшанували краян, які загинули відстоюючи Україну, її державність, незалежність і соборність:

СТАНІСЛАВА МАКСИМЧУКА

ВОЛОДИМИРА ПЕТРУКА

ОЛЕКСАНДРА СИДОРУКА

ВАДИМА ПАНАСЮКА

Голобський селищний голова Сергій Гарбарук наголосив, що це не єдиний день у році, коли ми віддаємо шану, згадуємо про тих, хто відстоював Україну, її державність, незалежність і соборність. Але це особливий день, нагода для суспільства зосередитися на пам’яті та вдячності.

Імʼя кожного загиблого земляка-героя назавжди в нашій історії і нашій памʼяті. Велика шана всім, хто зараз боронить нашу Батьківщину, наша належна підтримка тим, хто вибув зі строю. Слава Україні та її героям!