Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті містобудівній документації

Дата: 01.10.2024 16:11

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території для реконструкції квартири під магазин з торгово-офісним приміщенням по вул. Незалежності, 29/1 у смт Голоби Ковельського району Волинської області»

Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій, визначення параметрів забудови земельних ділянок та всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: Голобська селищна рада.

Розробник містобудівної документації:ТзОВ «Ковелькомунпроект».

Підстава для  розроблення: рішення Голобської селищної ради Ковельського району Волинської області про розроблення детального плану території від 22 грудня 2023 року, № 36/15.

Основні техніко-економічні показники проекту:

Територія, на яку розробляється містобудівна документація (МД), знаходиться в межах населенного пункту селища Голоби, у його центральній частині. Визначена проектом територія, розташована у центральній частині селища Голоби Ковельського району, в зоні житлової та громадської забудови населеного пункту, у сформованому кварталі житлової та громадської забудови населеного пункту з установами та організаціями громадського обслуговування, офісними приміщеннями і ін. закладами комерційного використання; малоповерховою багатоквартирною житловою забудовою з прибудинковими територіями; малоповерховою садибною індивідуальною житловою забудовою і ін.

Територія ДПТ, визначена проектом для обслуговування 4-квартирного житлового будинку, на даний час не є сформованою і не зареєстрована. Пропозиції згідно проекту:

- земельна ділянка кадастровий номер: ___ ;

- цільове призначення – В.02.03, для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку;

­ категорія - землі житлової та громадської забудови;

­ використання - для обслуговування 4-квартирного житлового будинку;

­ власність – ___ ;

­ площа – 0,0805 га;

­ адреса – Волинська область, Ковельський район, смт. Голоби, вул. Незалежності, 29.

Визначена проектом територія складається з однієї земельної ділянки. Проектом передбачається формування та реєстрація земельної ділянки для обслуговування 4-квартирного житлового будинку.

Дані про земельну ділянку, на даний час, не внесені до Державного земельного кадастру.

Проект складається  з текстових та графічних матеріалів

Графічні матеріали:

Загальні дані;

Схема розташування території детального плану території в системі планувальної структури населеного пункту.

Схема сучасного вокористання територі та схема існуючих обмежень

у використанні земель М1:500;

Проектний план та схема проєктних обмежень у використанні земель М1:500;

Схема благоустрою територій М1:500;

План Функціональново зонування території М1:500;

План червоних ліній М1:500. Схема транспортної мобільності та інфраструктури М1:500;

Схема інженерної підготовки та вертикального планування М1:500;

Схема інженерно-пехнічних захосія цивільного захисту на мирний та

особливий час М1:500;

Креслення поперечних профілів вулиць. Деталі дорожнього мощення

Текстові матеріали:

пояснювальна записка.

З детальним планом території можна ознайомитись за посиланням.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я селищного голови  за адресою: смт. Голоби, вул. Ковельська, буд. 1, або на електронну пошту 04333141@mail.gov.ua до 07 жовтня 2024 року.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Громадські слухання з обговорення містобудівної документації «Детальний план території для реконструкції квартири під магазин з торгово-офісним приміщенням по вул. Незалежності, 29/1 у смт Голоби Ковельського району Волинської області»

відбудуться 07 жовтня 2024 року о 14.30 в приміщенні селищної ради за адресою: Ковельський р-н, смт. Голоби, вул. Ковельська, буд. 1.