Увага!

Просимо жителів громади будь-яким каналом зв’язку повідомляти про невідомих, підозрілих осіб, особливо, у камуфляжному чи військовому одязі з елементами червоного кольору.

Світлій пам'яті присвячено

А сотню вже зустріли небеса... Летіли легко, хоч Майдан ридав... І з кров'ю перемішана сльоза... А батько сина ще не відпускав... (Л. Максимлюк) В Україні вшановують пам'ять Героїв Небесної Сотні. Працівники Голобської публічної бібліотеки підготували розгорнуті книжкові виставки "Небесна Сотня в вирій полетіла"(Голоби), "Вони тримали за нас небо" (Радошин), на яких представили літературу, що висвітлює події Революції Гідності та на Сході України і в яких розповідається про мужність та героїзм її учасників. Відвідувачі закладу в ці дні з сумом згадують події 2014 року...