Новини громади

Візит працівників Торчинської об'єднаної громади до Голобської селищної ради

16 травня 2019 року в День Вишиванки, до Голобської ОТГ завітали з візитом працівники Торчинської об'єднаної територіальної громади. Очолював делегацію селищний голова Юрій Кревський. Метою візиту було переймання досвіду та отримання інформації щодо механізму створення ЦНАПу, ознайомлення із переліком послуг, які надаються у Центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету Голобської селищної ради.

11:16 17.05.2019

День вишиванки

У третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки, цього року свято випало на 16 травня.

11:38 16.05.2019

Зустріч з обдарованими дітьми

14 травня, в один з останніх навчальних тижнів, відбулася зустріч Голобського селищного голови Сергія Гарбарука з призерами Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів-захистів наукових робіт Малої академії наук, творчих і мистецьких конкурсів, змагань.

15:11 14.05.2019

День селища - 2019

День селища – це свято, яке єднає всіх жителів нашої громади, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Історія кожного населеного пункту є часточкою історії нашої держави. А її, як відомо, творять добрі, щирі, працьовиті люди.   Тому традиційно голобчани відзначали 6 травня День селища Голоби.  Це не тільки престольне свято, а й пишне торжество з нагоди  заснування населеного пункту та надання йому статусу селища. У цьому році виповнилося 475 років від першої згадки про Голоби.

10:07 07.05.2019

Щирі зичення

Дорогі краяни! Прийміть найщиріші вітання з нагоди найбільшого християнського свята - Воскресіння Христового.

15:08 26.04.2019

Велике весняне прибирання

З метою забезпечення належного санітарного та естетичного стану території, покращення навколишнього природного середовища та впорядкування об’єктів і місць загального користування громади проводиться велике весняне прибирання.

12:21 22.04.2019

Рух заради здоров'я

З нагоди Всесвітнього дня здоров’я, який відзначається 7 квітня, на теренах Голобської громади з 1 по 7 квітня 2019 були проведені фізкультурно-оздоровчі заходи «Рух заради здоров’я», до яких долучилися вихованці та педагогічні працівники закладів дошкільної, загальної середньої освіти громади та працівники селищної ради.

11:33 15.04.2019

Волиняни отримують повідомлення-рішення ДФС про нараховану суму податку на нерухомість

Фахівці територіальних органів ДФС у Волинській області вже сформували 13,7 тисячі повідомлень-рішень про нараховану суму податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Відповідно до наявної в територіальних органах ДФС інформації платниками податку на нерухомість є 10625 волинян, - інформує управління податків і зборів з  фізичних осіб ГУ ДФС у Волинській області.

09:13 11.04.2019

"Майбутнє лісу у твоїх руках"

Серед усіх природних ресурсів, що становлять скарбницю нашої країни, ліс посідає особливе місце. Це найдосконаліший комплекс, що дає понад 20 тисяч видів цінної продукції. Ліси – головне природне багатство народу України.

14:27 03.04.2019