Концерт у Борщівці

27 вересня у селі Борщівка відбувся концерт за участю аматорів сцени з Великого Порська. Під керівництвом Федора Вишневського позитивні емоції глядачам дарували: Лариса Ярецька, Ганна, Юрій і Владислав Білічі, Ольга та Олексій Вишневські, Діана Матвійчук, Антоніна Сліпчук, Ірина Степанова та Дмитро Дивогриць. Усіх присутніх з подією привітали селищний голова Сергій Гарбарук та староста Віталій Мартинець. Глядачі оплесками подякували артистам і запросили у гості ще.

Затверджено статути шкіл громади

Депутати селищної ради затвердили статути загальноосвітніх навчальних закладів, розташованих на території об’єднаної громади. Потреба внесення змін до установчих документів школи І-ІІІ ступенів села Поповичі, школи І-ІІ ступенів села Великий Порськ, шкіл І ступеня сіл Малий Порськ та Свидники виникла у зв’язку зі зміною засновника  (Голобська селищна рада є правонаступником Ковельської районної ради).